SERVİSLER

Silotainer

Silotainer sistemi, granül ve toz formda olan urunlerin lojistik ve tedarik zinciri süreçlerini kolaylaştıran, hızlandıran ve maliyetlerini düşüren bir sistem olarak MTS tarafından geliştirilmiş kapalı devre bir taşımacılık sistemidir.

Yüklenecek ürünlerin teknik gerekliliklerine göre özel üretilen polietilen (PE) astarlarla kaplanmış konteynlere, dökme olarak yüklenen ürünler, dünyanın çeşitli destinasyonlarına kontaminasyon, nem, toz, kayıp riski olmadan ulaştırılmaktadır.

Ayrıca ürünlerin dökme yüklenmesine olanak saglayan bu sistem ile aynı operasyonları daha az karbon salınımıyla yapılmasına olanak sağlayarak müşterilerimize daha çevreci bir alternatif bir servis sunmaktayız.

Birim konteyner içerisinde daha az plastik paketleme kullanılmasına olanak sağlarken, aynı zamanda da astar olarak %100 geri dönüşüme uygun 1.kalite polietilen kullanılmaktadır.

Fabrikaların uygunluğuna göre gerek silodan doldurma ve siloya boşaltma olarak kapalı devre lojistik operasyonu dışında; silo araçtan depo/liman dolum olarak yükleme ve tahliye noktasında da direkt olarak tahliye ambarına boşaltma çözümleri de sunmaktayız.

Merak ettiklerinizi bizimle paylaşın

Profesyonel ekibimiz her zaman yardıma hazırdır.