ÜRÜNLER

01

Mineral

Özellikle kendi geliştirdiğimiz Silotainer sistemi ile toz mineral yüklemelerinde; ürünleri her türlü dış etkenden koruyarak maliyetleri düşürüyor ve müşterilerimize bambaşka bir tedarik zinciri çözümü üretiyoruz.

02

Maden

Gerek madenlerden direkt olarak gelen tır ve kamyonlardan, gerekse de Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinden dökme gemilerle toplanan ürünlerin konteynerlere aktarımını yapıp müşterilerimize esneklik ve tasarruf sağlayan lojistik çözümler sunuyoruz.

03

Demir / Çelik

Türkiye, Avrupa ve ABD başta olmak üzere; demir/çelik ürünleri için  konteyner dolum/boşaltım, bağlama/sabitleme, konteynerden aktarım ve teslimat süreçlerini yöneterek yükünüzün nihai destinasyonuna güvenli ve en uygun sekilde ulaşması MTS güvencesi ile sağlanmaktadır.

04

Kimyasal

Özellikle sunmakta olduğumuz flexi tank, iso tank ve flexi IBC ürünlerimizle tehlikesiz/tehlikeli her türlü kimyasal ürün taşımasını yapmakta olup, müşterilerimizin lojistik süreçlerini optimize etmeye yönelik her türlü alternatif yükleme methodlarını tek bir kaynaktan sunmaktayız.

05

Cam

Uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen cam üreticileriyle ortak çalışmalarımız sonucu geliştirdiğimiz tecrübelerimizle ürün cinsinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak kapıdan kapıya servis sunmaktayız. Hem cam uretimindeki hammadeler hem de bitmiş urunler konusunda

06

Otomotiv

Sektörün özellikle zaman konusundaki hassasiyetini göz önünde bulundurarak, hızlı iletişim, stok yönetimi ve zamanında yükleme/teslimat süreçlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz.

07

Kağıt

Ürün bedelinin düşük olmasından dolayı rekabetçi navlun sunmamızın yani sıra malzemenin hassasiyetini de göz önünde bulundurarak temiz ve iyi kondisyondaki konteynerler ile yüklemeleri organize etmekteyiz.

08

Gıda

Sabit ısı ve nem koşullarını sağlayarak gıdaların optimum raf ömrünü korumasına destek olacak depolama ve taşıma organizasyonlarını yapıyoruz. Kuru, sıvı, taze ve dondurulmuş ürünlerinizin bozulmasının önüne geçecek çözümlerimizle ürünlerin biyolojik ve kimyasal yapılarına zarar vermeden taşımalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Merak ettiklerinizi bizimle paylaşın

Profesyonel ekibimiz her zaman yardıma hazırdır.