HAKKIMIZDA

MTS Lojistik, 1990’dan bugüne hızlı, güvenli, kişiselleştirilmiş , kısacası doğru lojistik hizmeti hedeflemiş ve bu hedefe giderken Türkiye taşımacılık sektöründe birçok ilke imza atmıştır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, Lisanslı NVOCC ve FIATA üyesi olarak; operasyonu hava, kara ve deniz yollarını entegre ederek kurgulamakta ve kapıdan kapıya hizmet vermektedir.

Güncel operasyonel süreçler

MTS Lojistik, müşterilerine en uygun hizmeti verebilmek için yaptığı teknolojik yatırımlar ve AR-GE çalışmaları ile sürekli kendini güncellemekte ve operasyonel süreçlerini optimize etmektedir.

Çevreye karşı duyarlı hizmetler

Her aşamasında, karbon ayak izinin azaltılması, çevre duyarlılığı ve doğaya saygı göz önüne alınarak yürütülen gelişme süreci MTS Lojistik müşterilerine zaman ve maliyet avantajı olarak geri döndüğü kadar taşımacılık sektörünün de ilerlemesine katkı sağlamaktadır.

Dünya çapında lojistik tecrübesi

Günümüze gelindiğinde, MTS Lojistik Amerika ve Dubai’deki ofisleri başta olmak üzere, uluslararası çözüm ortakları ile dünyanın her noktasında iş geliştirebilmekte, sektörde %100 Türk ortaklı global bir oyuncu olarak müşterilerine ‘’Daha hızlı, Daha Güvenli’’ hizmet vermektedir.